MALAGA matrace - 1+1 zdarma - BIO Pěna

2x Recenze 

Dvě matrace za cenu jedné!
Potah: úplet
Do hmotnosti: 130 kg

Rozměry
11 802,00 Kč
Vč. DPH

 

Český výrobce

 

Individuální nabídka

 

Množstevní slevy

V rámci akce 1+1 zdarma získate dvě matrace za cenu jedné!

Kvalitní sedmizónová matrace, jejíž nosné vrstvy tvoří kombinace studené a oblíbené viscoelastické pěny. Oranžová nosná vrstva tvarovaná do masážních nopů je tvořena z viscoelastické pěny obohacené o sojový extrakt. Použitím této pěny se snižuje protitlak matrace na ležící tělo. Zelená nosná vrstva tvarovaná do masážních nopů je tvořena z kvalitní studené pěny s přídavkem Aloe vera, které má příznivý vliv na pokožku. Jádro matrace tvoří studená pěna, která je provzdušněna otvory zaručujícími ventilaci a změkčení matrace v oblasti ramen. Celková výška matrace je cca 18 cm.

 

BIO PĚNA
Sojový extrakt, ze kterého jsou vyráběné matrace, má nejen příznivý vliv na lidský organizmus, ale také šetří náš ekosystém – snižuje spotřebu nerostných surovin. Soja je již po tisíce let ceněnou surovinou zemí Dálného východu pro svÛj poměrně vysoký podíl lecitinu. Lecitin zvyšuje intenzitu dýchání lidské kůže, ovlivňuje její pružnost. Reguluje pH-hodnotu kůže a podporuje přirozený ochranný plášť proti agresivním vlivům prostředí. Použití přírodní suroviny má unikátní vliv na výsledné vlastnosti matrace. Materiál nabízí výbornou elasticitu a snižuje se riziko případné deformace. Zvyšuje se jeho pružnost. Při konstrukci jader matrací ze sojového extraktu je vycházeno z ověřenných zkušenností a především z kladné odezvy spokojených zákazníků.

 

Recenze

Hodnocení 
Michal Z.
2021-08-03

Spokojenost

Oceňujeme možnost vyzkoušení. Matrace se bez toho poprvé vybrat nedá. Díky za pomoc s výběrem, protože člověk matraci nekupuje každý rok, tak se zkušenosti ostatních hodí. S matrací malaga velká spokojenost. Splnila vše, proč jsme si ji pořídili...

Hodnocení 
Mirka, Havlíčkův Brod
2021-02-17

Hodnocení matrace Malaga

Zakoupili jsme 2x matrace Malaga a jsme s výběrem moc spokojení, matrace jsou velmi pohodné, obsluha na prodejně velmi milá, velmi ochotně nám paní se vším poradila, my mohli vyzkoušet matraci přímo na jejich vzorové prodejně.

Napište recenzi

MALAGA matrace - 1+1 zdarma - BIO Pěna

Dvě matrace za cenu jedné!
Potah: úplet
Do hmotnosti: 130 kg

Napište recenzi